niedziela, 26 marca 2017

Gonzaga w Final Four!

Nie mogło być inaczej, Gonzaga Bulldogs pokonali wczorajszego "wieczoru" drużynę Xavier przez co dostają się do finałowej czwórki turnieju NCAA.

Mecz już od początku był zacięty, każda ze stron podchodziła do rywalizacji spokojnie, próbując wyczuć słabość przeciwnika. Gonzaga nie miała tej nocy problemu ze skutecznością zza łuku, co pozwoliło im nawiązać równą walkę i budować stopniowo swoją przewagę na Xavier.
Drugą połowę rozpoczął Przemek Karnowski po asyście Williams'a- Goss'a. Tym samym rozpoczął run 10-3. Kolejne minuty już tylko były formalnością i powoli przybliżały Bulldogi do wymarzonego zwycięstwa. Ostateczny wynik to 83 do 59 dla Gonzagi. Przemysław Karnowski zakończył spotkanie notując 5 punktów, 3 asysty i 3 zbiórki w ciągu 20 minut gry.

Wydarzenie jest wyjątkowe ponieważ Bulldogs są pierwszą drużyną WCC Conference od 1947 roku( San Francisco), która awansowała do Final Four. Ponadto będziemy mieli w nim naszego reprezentanta.
Dzisiejszego dnia po meczu South Carolina - Florida poznamy przeciwnika Bulldogów w final four.