środa, 21 grudnia 2016

Świętujmy koszykówkę!

Dziś swoje 125 urodziny obchodzi nasz ukochany sport.  Dla każdego kibica wiele znaczy więc warto poświecić chwile i po świętować razem z nami. Zapraszam do specjalnego wpisu z tej okazji KLIK. Dzień przed kolejną rocznicą 11 lat temu wydarzyło się też coś innego...

Był to fenomenalny występ Bryant'a przeciwko Dallas Mavericks gdzie praktycznie w pojedynkę na przestrzeni trzech kwart ograł całe Dallas 62-61. Wynik końcowy KB to 62 punkty w 33 minuty, 8 zbiórek, 18/31 z gry. Warto zaznaczyć, że był to wyjątkowy sezon dla Bryanta ponieważ 56 razy w 80 meczach przekraczał granicę 30 punktów i tylko trzy razy zdobywał mniej niż 20 punktów. To także w tym seoznie Kobe zdobył legendarne 81 punktów w jednym meczu.